Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sytič na elektrocentrále

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda by se tu nenašel někdo kdo z obrázku části sytiče pozná, proč z tohodle místa vytéká benzín. Já mám za to, že tam nechybí žádná součástka, ale nerozumim proč z toho teče benzín. Díky tomu, že z toho vytéká benzín, tak se mě nedaří elektrocentrálu nastartovat. Jednou už to dělala, ale pak to přestala dělat. Předem díky.

Příloha jedna Fotka v poloze start bez sytiče + je na ni nenápadně vyznačeno místo odkud benzín vytéká

Příloha dvě fotka v poloze se sytičem.

Okolo tiahla, klapky sytiča, nemá šancu tiecť benzín. Sýtič ovláda výhradne škrtiacu klapku.

Jedná sa o poškodený samospád prívodu benzínu do karbesa. Môže tiecť prasknutá membrána akcelerátora či membrána obohacovača. Záleží o aký systém a typ karburátora sa jedná. Chyba je v prívode zmesy benzínu, poškodená hadička z nádržky do karburátora alebo niekde v plavákovej komore karbesa, tesnení, v prasknutých membránach karbesa.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Karbur%C3%A1tor