Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s auty Volvo

Jako příští, a zároveň druhé auto bych uvažoval nad Volvem. Máte někdo nějaký zkušenosti? Co brat, nebrat, jakou motorizaci, závady, vlastnosti...? Jen co vás napadne. Opravdu mě tyto auta zaujaly a to nejen svým luxusním interiérem, ale i odlišným vzhledem, kterej nezapadá do tuctovek a koncernovek, takže bych jedno pod stříškou uvítal.

Mně se líbí Volvo FM.
Tohle téma mi ale přijde spíš do Debat.
Kdo se zeptá takhle, tak přišel o půl jedné nalitej z hospody a řekl si, že si koupí nějaké Volvo.
Auto a motorizace se kupuje podle toho, čemu má sloužit. Bude v něm jezdit jeden člověk nebo šest? Hlavně okolo komína nebo desetitisíce km ročně? Má převážet větší náklad nebo je prioritou pohodlí posádky? Atp.

Jde o to zda bude nové nebo jeté. Pokud nové tak máš dost peněz a případné opravy ti nebudou vadit. Jinak je tu problém, že originál servisů tu moc není a pokud někde v okolí nemají čas či kapacitu tak máš problém. Také náhradní díly něco stojí a např. když kámoš měnil přední světlomet, tak ho musel nejdříve demontovat, načíst ze zadní části kód a pak teprve objednat a čekat, jelikož u jeho Volva jsou montovány tři druhy a zvenčí to nepoznáš.