Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nábytkové kování - kde sehnat v Praze

Ahoj,

zkouším pro zábavu vytvořit do bytu nějaký nábytek, spousty věcí se dá sehnat v Hornbachu (například spárovky) za cenu, kterou jsem lepší nesehnal. Další věci ale (nábytkové kování, policové konzole) mi bud nevyhovuje, nebo se dá sehnat na eshopu několikanásobně levněji. Neznáte na toto specializovaný obchod přímo v Praze? Našel jsem jen Démos-trade, ale ten je očividně jen pro podnikatele.

Díky

Démos trade rozhodně není jen pro podnikatele, několikrát jsem si tam objednal (i jen po mailu) pár kování a operátoři si/mi vytvořili objednávku a pak mi zavolali že si mohu vyzvednout.
Zboží za pár stovek a podnikatel nejsem a registrovaný u nich taky ne.

Naopak, ten obchod já chválím kde můžu, protože mi po telefonu(!) poradil pán kolejničky do asi 20 let starých posuvných dveří, které já jsem sám nedokázal najít, poslal mi mail s obrázkem, jestli je to ono, já mu to mailem schválil, on mi vytvořil objednávku a za měsíc (bylo to z Itálie a přes vánoce) jsem kolejničky měl.