Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Osazení zárubní + lepidlo na dlažbu na cetris desky.

Dobrý den,
potřebuji osadit zárubně do příček 150mm ale zárubně všude kde jsem se ptal měli jen 100,120. Mohu je použít? Dávají se na střed příčky nebo k jedné stěně ?

Ještě bych potřeboval nalepit na cetris desky dlažbu. Jaké se na to má vlastně použít správné lepidlo ? Všude mě radí něco jiného.Neexistuje nějaké lepidlo aby byla dlažba rychle použitelná a šlo po ní aspoň trošku chodit ?
Děkuji Radek

Internet říká, že se dělají i 150 mm, nejen obložky, i ocel. Kde si uděláte zrcátko je fuk, imho je jednodušší dělat jen jedno.

A k tomu lepení - přímo u Cetrisu doporučují
Doporučené produkty od firmy MAPEI:
penetrace Primer S, lepící tmel KERAFLEX, spárovací tmel Ultracolor.
Doporučené produkty od firmy MBT Stavební hmoty:
penetrace PCI - Gisogrund, lepící tmel PCI FT Klebermortel, spárovací tmel PCI Flexfuge.