Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panoramu

Přátele chci koupit osobní Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panoramu jak hodnotite tuto motorizaci učel dojiždení do prace cca 40km denně plus rodinné výlety, občas přivézt něco při rekonstrukci baráku. Zajíma mě poruchovost a spotřeba tohoto typu motoru.

Co vím, tak spotřeba je OK a nějaké vyložené průsery jsem taky nezaznamenal. Předpokládám, že to budeš brát nové a tedy se zárukou - v dnešní době se není třeba bát jakéhokoliv nového auta prodávaného v Evropě.