Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha

Čaute, v panelákovém bytě z roku 65 jsou původní parkety( neopravitelne, hnijou apod.) V jedné místnosti jsem kousek vysekal a světě div se je pod nima asfalt nějaká silná deska asi 15 cm a pod tím štěrk. Nemáte nekdo zkušenost co s tím ? Jak nahradit takový výškový rozdíl ? Všechny místnosti vedou do chodby kde je beton a níž jít nejde.
Díky

A tu desku musite davat pryc? Nahradit se to da lecjak, napr kombinaci betonu a polystyrenu, rostem z tramku a deskami, liaporem a deskami, moznosti je hromada. Nikdo vam ale neporadi presne bez znalosti jak to tam presne vypada. Chtelo by to aspon fotku.