Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu, jak co nejjednodušeji udělat dočasný plot

Zdravím. Budeme pořizovat pejska a máme problém, že v místě, kde parkujeme auta nám chybí plot. Chtěli bychom tam postavit zatím jen provizorní, protože příští rok z kraje léta tam budeme dělat přístřešek, takže se stejně pak bude muset zbourat. Měli by ste prosím nějaké nápady, jak co možná nejlevněji a nejjednodušeji nějaký postavit? Nemusí být ani nic moc vysoký, třeba cca 1m. Děkuji :)

Jaká má být celková délka? Pokud je to pár metrů rovného plotu, asi bych použil zemní šrouby (vruty), do nich upevnil sloupky a natáhl pletivo. Pokud to má ale zastavit psa, bude možná nutné použít podhrabové desky a to už je lepší ty sloupky zabetonovat.

Celková délka je cca 10 m. Parkoviště je vydlážděné a po okrajích je ztracené bednění zalité betonem, tak určitě bych to přivrtal ktomu. Sloupky a pletivo mě taky napadlo, jen jsem si říkal, jestli se neprodávájí třeba ploty, co se k sobě jen poskládají a upevní k zemi. Něco málo jsem na netu našel, ale já bych to spíš potřeboval vidět na živo, než jen na fotce :D

Pokud ti nezáleží na kráse tak kup dvě betonářské sítě s oky 10 x10 cm, (přestřihni nebo peřřež flexou v polovině a budeš mít 12 m plotu 1m vysokého. Dále kup jednu tyč jeklu 40 x 40 x 3 mm a nařež 5 sloupků o délce 1,2 m. Sloupky buď zabetonuj nebo přišroubuj, sítě můžeš přivařit, přišroubovat nebo na jekl přivařit kousky trubek jako panty a sítě do nich zavěsit. Bude tě to stát do 2000,- Kč.