Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Betonový plot

Dobrý večer, budu stavět plot z betonových dílců. Zajímá mě, kdo s tím máte zkušenosti, jaký řezný kotouč jste používali. Budu muset zkrátit sloupek a desky
Jedná se o beton zpevněný betonářskou armaturou.
Jestli použít diamanťák a železo vzít kotoučem na ocel, nebo obyč . kotoučem stone na beton a vezme i ocel. Díky za rady.

Pokud budeš stavět plot z těch slabých desek, které se teď prodávají tak tam je drát pouze nahoře a dole. Prodávají se též kotouče na železobeton. Osobně se bojím, že u těchto slabých desek, které mají zesílený okraj dojde po odřezání k brzké destrukci, jelikož beton na okraji pak bude mít sílu pouze necelé 2 cm. Na internetu je někde video, jak to nějakej maník prokopává údery karate, až mu ten horní díl přicvakne nohu.