Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nuz v letadle

Nevi nekdo jestli muzu prevest letadlem nuz do ceska? Kluk si koupil v bulharsku na trzisti rambo nuz zubaty cepel 25 cm a ted nevim jestli muze do velkeho kufru ? Ne na palubu ale do nakladoveho prostoru. Diky

Úplně nejlepší je ho sólo zabalit do balíčku s napsanou adresou a dát do zavazadla které jde do nákladního prostoru. Pak jseš totiž kurýr a nemůžeš vědět co přepravuješ.:-) Toto platí pro přepravu nožů v celé Evropě vyjma ČR, Slovenska a Finska kde jsou zákony k nožům trochu volnější.