Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz televize

Dobrý den,
Mám LED TV Samsung a při zapnutí jde pouze zvuk a jsou vidět čísla kanálů. Obraz mi ale nenaskočí. Obrazovka je šedá, jakoby slabě podsvícená.
Nevíte někdo v čem by mohl být problém?

Samsung už nikdy nechci.Zakoupili jsme v lednu novou 55" LCD a za 5 měsíců byla pětkrát v servisu.Nefungovalo podsvícení po zapnutí, TV se samovolně zapínala....Nakonec nám slavnostně vrátili peníze, zakoupili jsme jinou značku (Panasonic) a mohu říct jediné, kam se hrabe Samsung na Panasonic.

zkuste posvítit na obrazovku baterkou zblízka,měla by jste vidět nějaký obraz při zapnuté tv,
pokud ano je vadné podsvícení,pokud ne pravděpodobně je vadný panel nebo k tomu související elektronika,napište mi typ tv a odkud jste,třeba bych mohl pomoci.