Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký kotel místo OPOP H41

DObrý den,
postupně dělám na chalupě rekonstrukci a nyní řeším topení. Možná že staré ocelové radiátory nechám a vyměním jen kotel. Nyní tam mám starý OPOP H41. Nevím co zvolit. Někdo není spokojen s novými Opopy, jiný s Dakony a další nadávají na Viadrusy.
Poraďte něco.

Díky

Koukni se v nejbližším okolí chaty na topenáře a poptej se ho, co ti doporučí.
Ono to ve výsledku vyjde s kotly skoro na stejno, ale důležitější je mít na místě zajištěný servis. Když si to vezmeš od něj, bude tam i závazek z jeho strany, protože on ti to doporučil.