Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymalování sklepa

Na jedné zdi ve sklepě se mně objevuje plíseň.Odstranil jsem starou omítku,aplikoval jsem fungisan,sanační prostřik,sanační omítku,sanační štuk.Na štukovou omítku mohu použít klasický nátěr vápnem nebo použít nějakou propustnou barvu.Jde mi o to aby byla zachovaná co největší paropropustnost.Předem díky za odpověď.Vláďa

Nešpekuluj s chemickou ochranou, použi tzv.: chytrou houbu na zdi
https://www.chytra-houba.eu/proti-plisni-na-zdi,90.html

Na povrchový náter po penetrácii "múdrou hubou" muriva použi klasický primalex bez obsahu zinku, zinkovej beloby, chemických fungicídov apod.

Vápno nie je odolné proti oderu, budeš na ramenách, lokťoch, ako mlynár, obielený ako strašidlo, ak sa ošuchneš o vápenný náter muriva a vylezieš z pivnice.