Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praci programy nová pracka

Zdravím, mám novou pracku. Nevíte jak u nových lze samovolně regulovat teplotu praní? Práci program mi ukazuje, že pere na 60C nebo na 40 (stupňovaný od 20-30-40). Digitalni obrazovka mi ale umožňuje změnit teplotu třeba na 30. Nevíte, zda když ji navolim na 30, tak bude prat pouze na 30? V prirucce to není nikde psaný. Aby i tak si to program nereguloval sám. Diky

lg f70j5qn3w - tato. Právě není, v návodu jsou napsány pouze programy. Zde kdyžtak odkaz na návod https://www.lg.com/cz/podpora/podpora-produkt/lg-F70J5QN3W - nevidim tam nikde zmínku na změnu nebo spis, že jej lze upravit. V závorkách u pracích programů jsou teploty, ale nikde není psáno jestli se dají přepnout, i když to naklikat jde. Otázka co pak dělá nebo nedělá zvolený program.

Mám jinou LG a funguje to tak, že otořím voličem na daný program a cokoli z něj chci změnit (otáčky, teplotu, atd.) udělát stisknutím daného tlačítka. Takže když chci vyprat barevné a ždímat jen na 400 otáček, otočím čudlem na Barevné a mačkám tlačítko Odstředění, dokud se mi nerozsvítí 400 otáček.

Manuál strana 22, bod 5 podle obrázku… (jo, nemají to úplně srozumitelně/logicky popsané). Převedeno do češtiny - k základnímu programu navolíš detaily, těmi se pak bude program řídit, i když jsou odchylné od základního programu (bude to prostě prát podle toho, co svítí na displeji).

Dobře. Tudíž chápu správně, když mám např. Program barevne pradlo a je zde psáno 20C, v závorce studena až 40 podle návodu. Tak ideální je 20C vybrat, ale zvolený program mi umoznuje dát doporucene až 40C? Pro tenhle program. Šlo mi právě o to, aby i když změním teplotu, tak aby program nejel podle nějakých výchozích hodnot. Jako to bylo u staré pracky