Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoradio problem vypnutia

Dobrý deň, mam problem z radiom vo VW polo 2008,po vsunuti kluča a otočenia sa zapne automaticky, to je dobre, no po vytiahnuti kľučika sa nevypne same, ale ked do toho pinu vložim skušačku, tak sa vypne.. Je to zaujimave a neviem si rady, snad ma niekto pochopi a vie mi pomocť.. Dakujem vopred :)

a ake radio ide neviem povedať presne značku je to ale toto: naviman-volkswagen-autoradio-7-palcove-multimedialne-s-dvd-usb-a-gps-navigaciou-os-win-ce-6-6094.html dufam že neporušujem linkom nejake pravidla.

Těžko poradit - vzhledem k tomu, že typ a výrobce jsou neznámí (beztak nějaká čína), tak leda prostudovat návod, jestli tam k tomu něco nepíší, nebo to zkusit nechat zapnuté třeba celý den, jestli se to nevypne samo, nebo možná bude někde něco blbě zapojené - možností, proč se to chová takhle "divně", je spousta, ale také se nemusí jednat o závadu, ale o "vlastnost"…