Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asfalt na pleumatice

Dobrý den,
nějaký typ jak očistit asfalt z pneu, aby se nemusely demontovat, a neuškodilo jim to?
Radí někde technický benzín, ale neuškodí?
Chemické prostředky v nabídce vždy uvádějí -na karoserii, plasty, hliník atd. pneu tam psané nejsou.
Jde o menší vrstvu s kamínky, vjeto do nové opravy.. Díky za radu ve slušnosti.

Když jsme se jako malí ulepili asfaltem, tak nás matky pucovaly buď pastou na parkety, ta se pořád prodává, ale varianta dvě byla sádlo. Potíraly nám zapatlané nohy sádlem a ono ten rádoby asfalt rozpouštělo do hadru. Osobně si taky myslím, že se to odstraní časem samo.