Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukazatel PHM

Ukazatel stavu paliva u Felicie ukazuje stále plnou nádrž. V servisu určili za příčinu vadné palivové čerpadlo, vyměnili ho, ukazatel fungoval ale za tři dny se závada objevila znovu. Nezdá se mi, že by ukazatel paliva měl nějakou souvislost s palivovým čerpadlem.
Děkuji Václav

Servis ťa obabral, nechcelo sa mu liezť pod sedačky do nádrže k deklu a zaseknutému plaváku. Tiež je možné, že je niekde kontakt na kabeláži, ktorý ukazuje plnú.

Reklamuj vec znovu v servise, však ti plynie záruka, ktorú musia plniť v zmysle zákona (Obch. a Obč.zákona) ak sa preukážeš platným paragónom (účtenkou) za práce, ktorou neodstránili závadu.

Nechaj si odúčtovať sumu za palivové čerpadlo v prípade, ak sa jedná o inú drobnú závadu ku ktorej nepotrebovali výmenu súčiastky. Tak ich naserieš, že ti na papiery k účtenke za nutnú opravu vymenia agregát s prevodovkou a ako bonus k motoru naúčtujú prelakovanie celého vozidla.