Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava laku kola

Dobrý den borci,

Mám dotaz a vím , že správný biker má kolo s pár modřinami avšak chci se zeptat zda to z vás někdo neřešil?
Popřípadě jak by se dal řešit odloupnutý lak a oděrky?

Děkuji moc.

Jde o to, že ten lak je na rámu nanesený tak, aby opravdu držel (po nanesení se navíc vypaluje) a tak jakákoliv oprava nebude tak kvalitní, jako původní celolak. Pokud to vadí esteticky, jistě to půjde přelepit nějakou trendy samolepkou, leč i když to neuděláte, na funkci to nebude mít vliv.