Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zápach z myčky

Nazdar panové. Tak mě to potkalo také. Mám myčku Candy cdcp 6, která jede jak švýcarské hodinky, ale cca už 2 dny nechutně páchne, a to i nádobý.
Čistil jsem ji celou čištičem na myčky už 2x, ted jedu nejdelší program s dvěmy tabletamy (bez nádobí), a uvídím jak to dopadne.
Nevíte, nebo spíš zkušenosti jak se toho zápachu zbavit?

Smrad robí skvasenie kadejakých aviváží, škrobov, Cocolkíno - zamatových, sladkých medvídkov kruťáčikov vo fľaši, presne v oblasti spoja gumy a uchytenie príruby o nádrž vane bubna práčky.

Chce to raz za čas po napustení vody s programom na 90°C, doliať na záver po napustení vody liter Savo original a nechať naprázdno práčku preprať, bez prádla.

Alebo si kup čistý 0,5l technický peroxid vodíka v drogérii a sprav vec detto, ako so Savom. Peroxid nepáchne pri praní ako Savo, ale iba zlikviduje baktérie skvasených od škrobov aviváží.

Savo s obsahom 26% chlóru ani Peroxid vodíka H2O2 nepoškodia gumy, tesnenia, gufero.