Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Udrzba klimatizacie

Dostal som sa ku klimatizacii, ktora tiekla zo splitu. Ucpana oddtokova trubka. Ale ked som pozrel blizsie . . . Vonkajsia jednotka nema rebrovanie? Ma, len je schovane :-) kusok vidiet, co som ocistil, pri kontrole ci je tam. Ale hlavny problem, cim, alebo skorej AKO vycistit ventilator vnutornej jednotky? Toto som v zivote nevidel . . .

savo by som neriskoval, videl som zle oplachnuty pozinkovany plech po tyzdni po aplikacii sava proti plesni . . . A ide este aj o to, ako to dostat z tych lopatiek dole, nezda sa mi, ze peroxit to odstrani len postriekanim tak nejak sam od seba . . .