Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrání finálního štuku

Dobrý večer,
Na loni dělanou venkovní jádrovou omítku budu natahovat cca 2mm finálního štuku Weber.san600. jak dlouho mám pak čekat, než to vyzraje a můžu to následně natřít fasádní barvou?
Děkuji.

U jádrové omítky se bere jeden den na 1mm omítky. IMHO štuk nebude o moc jinak. Ty dva dny, co psal Nuda, musí být v pohodě.
Nebo štukuj v sobotu a nech to do příští soboty. Stejně musíš do práce, ne? :)