Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výplň mezery mezi vyzdívkou s třešním bedněním

Dobrý den,
po opravě střechy mi vznikla mezi vyzdívkou a bedněním 5-15mm mezera. Špachtlí by to šlo hodně špatně, tak bych to chtěl vyplnit nějakou montážní pěnou, nebo nějakou lehce rozpínající hmotou, kterou by hlavně neprokousali hlodavci.
Jedná se o přízemní malý sklad, tak je nutné, aby se tam nedostaly myši. Stačí běžná montážní pěna, nebo je na trhu něco tvrdšího?

Polyuretan, sprej s hadičkou, ten sa rozpína, hlavne aby mal časom dostatok priestoru smerom po dutine spáry, lebo ti vytlačí murivo, rozpína sa ako blbý, furt, nemá konca-kraja.

Hlodavci sa pustia aj do betónu ak cítia žranicu, jedine zmes betónu, cement, štrk, so sklenými črepmi.