Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je taketo chovanie krovinorezu normalne?

Dobry den,

mam na par dni pozicany krovinorez, je to nejaka hobby znacka. Krovinorez funguje, ale pri plnom plyne mu vzdy klesnu otacky, potom sa zacne opat rozbiehat. Ak teda drzim plyn stale stlaceny, ide akokeby kolisavo - roztoci sa naplno, poklesnu otacky, opat sa zacne roztacat. Je to normalne? Akokeby mal obmedzovac otacok, nechce sa mi pri koseni neustale musiet pridavat a uberat plyn.

Pokud takhle kolísá, tak není vyloučeno že dodělává a netěsní již stoprocentně karter, takže nejde v podstatě ani seřídit. Taky může blbnout chinaburátor. Opatrně dosekat, vrátit, poděkovat. :)