Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultrazvukova cisticka

Ahojte,
Kupil som si ultrazvukovu cisticku, povodne urcenie bolo vycistit zdedenu zbierku minci. Mam vsak podozrenie ze nefunguje, rozhodne teda nesplna moje ocakavnia.
Ako vlastne otestovat takuto vec ci funguje? Ultrazvuk nepocujem a aj kocur (jediny clen domacnosti co by to teoreticky pocut mohol) to ma v pazi ci je pustena ci nie..
Vdaka za akukolvek radu pred tym ako to poslem naspat

Strčte tam prst, měl byste pocítit bodavou bolest. Není to nebezpečné, jen nepříjemné.
Druhá věc je hladina vody. Ta musí být přesně dodržená, ani málo, ani moc, aby ultrazvukový měnič dosáhl své rezonanční frekvence.