Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časté cvakání pojistek-stykače?

Prosím potřebovala bych pomoc. Mám pojistky se stykači na bojler a přímotop. Vždy se to spíná tak v intervalu dvou hodin. Cvakne to, zapne se pak to běží pak cvakne vypne se. Ale teď se mi děje to, že to nějak cvaká pořád, hlavně po zapnutí. Cvak, cvak pak pět minut nic zase cvak, cvak, ale nevím co to cvaká, myslím že to není přímo pojistka nějaká, ale ten stykač. Nevíte, co by to mohlo být za problém a jak to řešit?

Děkuji

Pojistky necvakají, cvakají stykače. Důvod ale musí zjistit někdo kdo tomu rozumí a koukne na to. Na dálku a z Vašeho dotazu je těžko "věštit".
Možná snad uvolněný některý ze dvou vodičů na cívce stykače. V tomto případě si zkontrolujte, zda se normálně ohřívá voda v bojleru. Ale to by bylo nepravidelné. Pak by stačilo je dotáhnout. Ale pozor, jde o práci s nebezpečným el.napětím, takže pouze po vypnutí, nejlépe hlavního jističe v přívodu el.instalace. Nebo to raději nechte někomu, kdo se "vyzná", případně elektrikáři. ;-)