Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zásuvkový tester (navíc s indikací impedance zemní smyčky)

Pánové elektrikáři, nemáte potuchy zda se takovýto tester vyskytuje i s evropskou zástrčkou?
B01L4PODU2

je jich více druhů, ale všechny zdá se vznikly v ostrovní říši a po Evropě se nerozšířily.
další např.
ref=cm_cr_arp_d_product_sims
další např.
ref=cm_cr_arp_d_product_sims

Googluju googluju a nenacházím.

Ale jó, socket testerů jsou mraky, ale já mluvím/hledám právě jen testery s indikací impedance zemní smyčky

viz přiložený obrázek
- 0ohm - 1,7ohm
- 5ohm - 10ohm
- 10ohm - 100ohm
- 100ohm - 200ohm
- 200ohm - 500ohm

Krása :-) - vím, jen první zelená ledka je použitelná, už 5ohmů nevyhoví skoro ani B10A jističi :-) Vyšší hodnoty k ničemu.