Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Olej do sekačky

Dobrej,
dostal sem starší benzínovou sekacku.Sem úplný laik tak proto tahle otazka.Jaky olej tam mám lít?Dává se zvlášť benzín a zvlášť olej.To je jediné co vím ?.
Díky za rady

Tak toto řeším tak že co mě zbude olej při výměně do auta to ho naleju do sekačky,frézy na sníh,rotavátoru,centrály.Podle toho kam je třeba.Hlavu si s tím nelámu.Tyto motory mají rozstřikovací mazání a autom.oleje jsou natolik kvalitní že se mě ještě nestalo aby byl nějaký problém.