Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyrovnání podlahy

Chci vyrovnat podlahu v předsíni panelového bytu před pokládkou plovoucí podlahy. Obávám se ale, že nivelační hmota i při pečlivém odizolování míst možného průsaku zateče do spodního bytu, vím o dvou případech svých známých. Máte někdo zkušenost jak srovnat podlahu jinak? Třeba vystěrkovat směsí na pokládku dlaždic rozetřenou pomocí duralové lišty? Prosím jen osobní zkušenost jak na to.
Dík všem za případnou radu.

Já kdysi viditelné praskliny vyplnil akrylátovým tmelem a niveloval. Pohoda. Asi dobytkářské řešení, ale žíly mně to netrhalo a fungovalo to.
Mikroprasklinek se není třeba bát, ta nivelačka není úplná voda a jemné pojivo "bahýnko" v ní ty mikroprasklinky spolehlivě ucpe.