Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Srovnání zdi

Přeji fajn den. Potřeboval bych poradit, jakým způsobem srovnat zeď.

V části obývacího pokoje vede komín, který do prostoru vyčuhuje (+/- 10 cm). Rád bych vyrovnal zeď vedle komína tak, aby byla celá plocha jednolitá (de facto ubrat prostor, který je "zapuštěný"). Určitým problémem je, že se jedná o jediné místo, kam lze umístit na zeď TV a celou tuto zeď bych navíc vyobložkoval (sádrové obložky). Sádrokarton, což je nejjednodušší řešení, je tedy předpokládám mimo. Může mi někdo poradit, jakým způsobem by se dalo postupovat?

Raději jsem vložil do přílohy soubor, o jaké místo přesně se jedná, mé popisovací schopnosti v tomto případě nejsou úplně profesionální :-)

Díky za pomoc a rady.

Jasně, použil jsem špatné slovo - takhle tomu říkám já :-). Myslím tím sádrové obklady ("kameny na zdi"). Právě že celý koncept je postavený na tom, že ta stěna se dorovná, následně se tam nalepí ty obklady a do toho pak TV + pod tím police s příslušenstvím (soundbar, herní konzole...). Tudíž ta zeď musí být schopna toho poměrně dost unést.

Určitě výklenek ponechat tak jak je. Umístit do něj na míru vyrobenou polici - knihovnu. Je to místo jako stvořené pro umístění knih a jejich četbu za stolem. Při návrhu na míru je možné do prostoru zapracovat požadované umístění TV. :i: