Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodejna s dřevoobráběcími stroji (praha)

Dobrý den. Mám v plánu koupit tlouštkovací frézku, možná i pilu, frézy, podavač k frézce, atd..... Na internetu jsem toho našel dost ale i velký e-shop píše že nemá kamenou prodejnu. Což moc nechápu jak prodáva stroje za 300 000 kč. Neznáte nějakou kamenou prodejnu v Praze a okolí kde maji vystavené stroje v prodejně nebo testovacím centru? Chtěl bych koupit jeden konkrétní stroj od firmy Holzmann a i další od jiných značek ale nešel jsem jen jednu prodejnu a to jen od jedné značky a to IGM.

Dále pak v Měšicích nad Prahou www.průmyslovýdum.cz ale sami na stránkach píšou že nemaji kamenou prodejnu jen výdejní sklad.

Neznáte nějakou prodejnu? Na výstavu se mi nechce čekat 4 měsíce.

Neříkej, že pokud dáš do vyhledavače "dřevoobráběcí stroje Praha prodej" tak ti nic nevyskočí. Je pravda, že hodně firem má sídlo v Praze a prodej někde jinde, ale to už je "účelovka" proti finančním úřadům. Jinak pokud vím nabízí tyto stroje firma "Rojek", několikrát jsem je viděl na různých výstavách.

Tipuji, že kamenné prodejny, různé bautento, OBI, U Rotta a tak budou prodávat spíš vercajk pro kutily. Vercajk pro profesionály bych viděl spíš, že ho objednáš u výrobce (případně výrobce ti sdělí, přes kterého překupníka to dodává) a pak ti to dodá.
Zkusil jsem zadat do gůgla heslo "Holzmann" a něco mi našel, dál jsem se v tom nešťoural. Třeba by ti poradili na těch stránkách.