Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střecha probitá kroupama

Trapézové polykarbonátové desky jen na latích byly prostříleny kroupama, díry průměru cca 3-4cm.

Nenapadá vás někoho, čím by se daly díry jen zalepit, aby se nemusely měnit celé desky?
Nemusí to vypadat úplně úžasně, to mi nevadí.

Koupit nejlevnější transparentní silikonový tmel, díry podlepit izolepou a z vrchu zatmelit.
Trochu fóknout i do děr aby drželo.

Nebo bych vzal postupný vrták díry zakulatil a nechal tak.
Stejně moc neprší a když tak zas kroupy ?

Ale napřed vyfotit pro pojišťovnu.

Před pár lety nám kroupy rozšmelcovaly totéž. Na trsátka. Náhrada je dutinkový lexan. Dělají i tónovaný. V dektradu mi to řízli podle přání, ovšem koupit jsem musel i ten odřezek. Nic proti tomu.
On ten vlňák byl baumaxové kvality a už byl křehký.
Takže uvaž, zda to stojí za tu práci.

Kupte bitumenové pásy povrch s hliníkovou folií nastříhejte záplaty podle velikosti otvorů,stáhněte krycí folii na lepicí straně a připlácněte to na polykarbonát. Máte vystaráno na řadu let.

Jo, existuje to. Neni to teda uplne levny, ale da se to. Mam tim prelepeny spoje mezi kontajnery na baraku, zivotnost je cca 10 let, pak to chce prelepit. Ted je ten pravej cas, v tom paraku to povoli a snadno se to ohne do pozadovanyho tvaru.
EDIT: cim nerikam, ze bych to tak resil, spis bych se poohlid po necem na vymenu, 4mm polykarbonat treba nestoji majlant a bude to nejak vypadat. Ale chapu, jestli je to 200m^2, tak to levny nebude, at se tam da cokoliv.

V každé prodejně stavebnin to vedou.No zase tak drahé to není tři stovky páska 100 mm široká a délka 10 m.Ale chce to před samotnou aplikací setřít prach a třeba i odmastit.Vyrábí se to v různých šířkách.