Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG Smart TV zhasíná obraz a vypíná zvuk

Dobrý večer, prosím o radu. Mám rok starou LG TV UJ7507, doposud vše fungovalo bez problémů. Dnes TV začla co 1-2 minuty zhasínat obraz a vypínat zvuk, TV zůstává zapnutá. Po přepnutí programu se opět "probudí" a po 1-2 minutách znovu zhasne. Jednou pomohlo TV vypnout/zapnout a vydržela bez "usnutí" cca dvě hodiny. Teď to ale začalo znovu. Když jsem v nastavení, na pozadí běží program, zhasne pouze program, nastavení zůstane viditelné. Zkontrolovala jsem připojení kabelu a v nastavení úsporný režim. Budu vděčná za názor případně radu, co s TV dělat.

Toto je 100% důvod k reklamaci a skoro jistě Vám vymění celý základní panel. Nejlepší je si toto nahrát na flešku spolu s komentářem a dát to při reklamaci servisákum se zavedením v protokolu. Servisní středisko si s tím dá větší práci spolu s videem.