Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autošampon s voskem

Je napsáno, umýt, pořádně opláchnout a utřít do sucha.
Nechtělo se mi to utírat, když to uschne samo a je to sám šmouh.
Pro?
Je to tím, že jsem to neutřel?
Vždycky mi auto umývala manželka ale už je 4 týden u tchýně a ja to chtěl zkusit sam.;-)
Odvolavat jí kvuli umytí auta by byla kravina, když je doma takový klid

Osobne mám manželku v podobe automatickej umývačky dnes vybudovanej takmer pri každej slušnej benzínke.

Boli časy zaleštiť tuzexové, kapitalistické, americké, antisociaľistické vosky do lakov, ako vodeodolný, úv ochranný, trvácny film. Potom stačilo hadicou s čistou vodou a hubkou opláchnuť bahno z povrchu vodidla a na záver jelenicou osušiť povrch od kvapiek vody. Ak bol americký, tuzexový, imperialistický nanovosk kvalitný, (logicky vyvinutý CCCP súdruhmi na mierové rakety) fest rozleštený, ani tých sporadických kvapiek vody z hadice po umytí moc na povrchu nezostalo. Kto mal tvrdú vodu zo studne, jelenicu musel na záver použiť, chcel-nechcel.