Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání z Flash

Dobrý den.Postavil jsem si audio zesilovač ze 4-mi vstupi,Gr,MG,DV,Uni,a chtěl bych na tomto zesilovači přehrávat i hudbu nahranou na disku Flešce.Nevín,jestli by to bylo vůbec možné a co bych proto mněl udělat,nebo koupit atd. Může mi někdo poradit,případně technicky pomoci?

GME něco podobného mít bude také (přinejmenším má shield pro arduino s MP3 kodekem). A na aukru se určitě najde i prodejce z čech, a při troše štěstí i takový, který to drží skladem (jinak zásilka z číny je tak na měsíc čekání). Před hodně dlouhým časem jsem o něčem podobném uvažoval, pak jsem si to rozmyslel, bylo to něco jako https://aukro.cz/usb-mp3-fm-modul-prehravace-s-do-lx-332-6906429163 ale podobných věciček je všude plno, púokud to člověk neshání.