Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asfaltový pás na střechu garáže

Dobrý den,

chystám se měnit garážovou střechu a potřeboval bych poradit s výběrem asfaltového pásu s posypem.
Četl jsem, že ne vždy větší tloušťka znamená vyšší kvalitu, tak bych se chtěl zeptat, který typ by byl
vhodný. Našel jsem tyto dva, ale třeba je na trhu i něco lepšího.

asfaltovy-pas-guttabit-extraelast-40-.7934

modifikovany-asfaltovy-pas-5-2-mm-velbit-top-pv-200-s5-25-sedy-2

V garáži požadované sálavé teplo stropu, nahriate Slnkom (Oskarom), so stropným odvetraním vlahy, kondenzovanej vlahy z podvozku a priestoroch muriva garáže je úplne ideálne, pravda, pre ustajenie ušľachilého, kapitaľistického, amerického, tuzexového tátoša, 8x8 SUV 12Vbitturbo uchovaného, ako hodnotného veterána pre nových parchantov okotených z radov eštébáckeho semena milicionárov, udavačov.

Čím tmavší strop na garáži, tým lepšie, ideálne napatlať povrch izolácie penetrákom zn.: Alp, ten sa dokáže fest rozpáliť. Vysuší vodu, vysuší kondenzovanú vlahu aj pod izoláciou v dňoch nadhlavníku 21.06. kalendárneho roku na území ČR.

Však disponujem s s.r.o., stavebnou spoločnosťou, teda si dovolím pokafrať do debaty medzi nami dievčatami.
-----------------------------------------------------
Osobne radím:
Necpať vozdidlo do garáže, nikdy, ani do tej, ktorá má podlahové, krytálové vyhrievanie.

Ideálne je pre vozidlo (v pohybe) vzdušný prístrešok ofukujúc vozidlo 360° vetríka, v zime či v lete pre toho sľušného, pracovitého, poctivého občana, ktorý maká 24/7/365 v roku z dôvodu, aby boľo komunistom, eštébákom ešte ľepšie, ako sa majú títo megzlodeji po nežnej nehe, dodnes.

Výhody, okrem hniloby, korózie metalu:
Nemusí zavčas zrána odprávať snehové zrážky, škrabkať námrazu, leštiť kvapky dažďa z okien, podvozok je vysušený od slaného bordelu opadaný.

Ešte nikto nič lepšie na svete nevymyslel, nato tata.