Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou pohonnou jednotku na malou půdní frézu

Zdravím kutily,
postupně si vyrámím půdní frézu menšího typu a nyní potřebuji vyřešit pohonnou jednotku. Chtěl bych se zkušenějších zeptat, zda bude stačin něco jako toto, nebo raději sehnat silnější. Bude to z 90% na ježdění pro dřevo a sem tam nějaká kultivace na zahradě.
Díky za rady

Bohate výkon stačí na rotavátor pôdnej frézy cestou šnekovej prevodovky a k pohonu hnacích kolies. (Predpokladám, že máš šnekovú prevodovku s hriadeľom na nože k pôdnej fréze a výmenu za kolesá nápravy).