Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Konvice

Dobrý den , dnes mi konvice začala dělat harakiri.

Při naletí vody , zapnutí režimu na 100C (nebo jakákoliv teplota). A konvice hned začne Pilát , že má hotovo.

Konvice VK 3818
230 V 50Hz 2000W

Uvažoval jsem zda-li neodešel teploměr. Ale spíše něco na plosnaku jelikož kdyby odešel teploměr asi by to nedělalo nic.

Má s tím někdo zkušenost?

Já to vím, je to rozbitý:-D
Vzhledem k ceně té konvice asi nemá cenu o tom moc dlouho hloubat a konvici dopřát věčné odpočinutí v SD.

Ačkoliv konvice co dělá harakiri a začne Pilát je docela zajímavý kus nábytku, tu bych si nechal na předvádění známým a přátelům a na obyčejné ohřívání vody bych si koupil jinou.

Však je to spotrebný šunt, nemá cenu do paprče zobrať skrutkovať, vadasku a patlať sa s opravou.

Môžem odporučiť za sumu 20€ o výkone 3kW/230V/50Hz tento 1/7l xindel: BRAUN WK500 Multiquick 5, ktorú má manželka vo výrobni lahôdok a v cukrárni, až tri rovnaké kusy, ktoré sa nijak a nikým nešetria, ako vo výrobni žranice. Je nezničiteľná, konvice fachčia 10x denne, kanvice netečú. Má hladké, vysoko leštené, kvalitné antikoro na ohrev, sediment sa priebežne raz do mesiaca čistí vriacim kuchynským octom, kontakty sú nevyheglané, spínajú po zvarení vody na čas a hlavne plast nepáchne, ako hnus pri ostatných lacných, plastových kanviciach. Žiadne čačky, led podsvietenia a spol. hovadín pre marketing, pre snobov.

Za 600.-Kč kus, no nekúp to za tie peniaze, https://lacnenotebooky.eu/d/braun-wk500-multiquick-5/75738