Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni pracky

Dobry den chtel bych poradit chci v koupelne napojit privod vody pracky.koupil jsem redukci ve tvaru Y 3/4 jenomze hadici od.koupelnove baterii nenapojim bo je mensi da se nejaky mezikus nato napojit? Dekuji

Z dotazu není jasno, jak chceš a na co připojení provést. Důležité je, že připojení na pračku musí být tlakovou hadicí. Jinak jsem kdysi měl napojenu pračku z baterie u dřezu, osazenou v lince v kuchyni, pomocí sprchové baterie, kdy jsem, na vývod pro hadicovou sprchu (shora), místo sprchy, napojil hadici k pračce. Mělo to i tu výhodu, že jsem mohl do pračky napouštět i teplou vodu. ;-)

Hadici od baterie (tj. sprchovou) né, to byste si zadělal na průser :-) Hadici od pračky k vývodu pro sprchu klidně, pokud to nejde jinak. Redukce se samozřejmě dělají, k dostání v oddělení zahrady v Bauhausu apod.