Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keystone Jack Cat6e 1xRJ45, narážecí - do zásuvky

Dobrý den.
Najde se tu někdo kdo se zabyvá internetovými rozvody?
https://www.vseprowifi.cz/advanced_search_result.php?keywords=rj45&search_in_description=1&x=0&y=0

Jedna se mi o ty Keystone Jack Cat5e 1xRJ45
Jaký je rozdíl mezí samořezným a naražecí?
Který koupít?

Nechci na internet ale pro arduino.
Mam vyzkoušene že všechny moduly fungují spolehlivě přes UTP i na par metru.
Takže když přivedu UTP do hlavní krabky, kde mam arduina a nacvaknu na něj koncovku, kterou zasunu do tohohle, mužu pak nastrkat do toho draty a pozapojovat do arduina.

Tak už jsem měl s něčím takovým čest tak před 5 lety.
Bud se tam ty draty jen přidělali a zacvaklo tím vičkem, nebo se to muselo nacvakat do takových dražek a ško to krasně ulamovacím nožem.
Funguje to těch 5 let spolehlivě.
Mi jde spiš o to že u těch co jsme to zacvakavali do těch dražek, tak to šlo zase rozdělat a draty vytahnout.
Takže když třeba použiju jen 4 dratky, aby to šlo v budoucnu rozdělat a přidat nějaký.