Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnani podlahy

Prosim o radu jak a cim vyrovnat vetsi nerovnost v pokoji o rozmerech 20m2 pred polozenim plovouci podlahy.. Cela mistnost se zveda smerem ke dverim, na metrove vodovaze o cca 20mm. Po par metrech se to vicemene srovna a uz tam neni takovy rozdil. Diky za rady

Co je to za podlahu (beton, dřevo)? Máš výhodu že to od dveří klesá to půjde srovnat dobře a máš štěstí aspoň se ti padlá flaška nevykutálí z pokoje. Kámoš má spád na celou cimru 5 cm a lahve se mu kutálí na terasu. Na beton smonivelační stěrku, která může být použita do síly 20 mm.