Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kukačky

Zdravím, kukačky vypadají jako starožitné, ale jde o nový kousek. Po cca 3 měsících se mi při kukání zasekla kukačka venku. Hodiny jdou, ale kukačka při půl a celé najede zpět a nekuká. Třeba už někdo tento problém měl :-)…..asi do opravny. Díky. EvaS

Staré sovětské kukačky to občas dělaly, že kukačka nezalezla a zalezla třeba až při příštím kukání. Nějak jsem to neřešil. S těma mám zkušeností dost, ty jsem dokonce o rozebíral a čistil a od té doby jdou (hodináři by je nikdo nenesl, zase tak staré, aby to za to stálo, nejsou). Ale nevím, co se dneska prodává jako kukačky, natož co je uvnitř (hádám, že totéž jen z umělé hmoty, ale těžko říct).