Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ze sekačky se kouří, ale nestartuje

Dobrý den, prosím o radu.
Včera nám přišla sekačka (v krabici bylo trochu vylitého oleje).
Po nalití benzínu a oleje jsme se jí snažili nastartovat, ale nic.... Sekačka naskočila, z výfuku se vyvalil bílý kouř a okamžitě "chcípla".
Museli jsme vždy cupovat alespoň minimálně 10x. Jinak se nestalo vůbec nic.
Sekačka několikrát naskočila, ale vždy okamžitě chcípla a zbyl jen velký oblak bílého kouře. (Oleje a benzínu tam bylo dost)
Moc děkuji, S.

Imho olej i tam, kde nema byt. A) neni ho tam moc? To taky neni OK. B) nejak se nahla a nekam to zateklo, filrt bejva haklivej, sani a karbec taky nemaj bejt mastny.
Nevim co je cupovani, ale tenhle model ma takovej ten modrej balonek co? To totiz funguje tak, ze balonek necerpa palivo ale fouka na trysku karburatoru - 10x zmacknout je normalni pro start za studena.