Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SDK podhled

Zdravíčko,
chystám se udělat SDK pohled v ložnici. Jedná se mi konkrétně o ukotvení UD profilů. V ostatních místnostech nebyl problém, tam jsem je vrtal do panelu, ale v ložnici máme vstup na balkon a 80 % stěny je vyplněna plastovými díly oken od podlahy až ke stropu - viz obrázek. Zajímá mě, jak ukotvit UD profil do těchto "plastových stěn". Jsou tyto plasty plné/duté, tzn. použít vrut/hmoždinku, nebo se to v těchto případech dělá úplně jinak?

Děkuji za odpověď.

[3PyKy6HohX.jpg]

Pokud určitě trváte na použití UD profilů, použijte hmoždinky do dutých prostorů.
Jsou místa, kde je zbytečné používat UD. Je třeba zapřemýšlet, k čemu je UD. Určitě nešroubujete desky k UDéčku, jen někdy drží CD profil. Když pověsíte profil CD ke stěně, není třeba UD. Když to umíte, jde to.