Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tmelení SDK - páska

Zdravím, chystám se na tmelení sádrokartonu. Našel jsem že na to jsou dobré pásky No-Coat nebo Straitflex. Máte někdo zkušenosti s oběma? Jestli jsou srovnatelné, nebo je některá z nich lepší a proč? Cenově vychází lépe Straitflex - asi o polovinu.

Před asi třemi lety jsem udělal komplet rekonstrukci podkroví sádrokartonem (4 místnosti+WC a koupelna) a nepoužil jsem žádnou pásku ,ale po radě souseda tento tmel https://www.element-shop.cz/kategorie/stavebniny/tmely-silikony-lepidla/tmely-a-prisl-pro-sadrokarton/bezpaskovy-tmel-na-sadrokartony-super-flot/ a nenašel jsem do dneška jedinou prasklinu,i když je to možná taky tím,že jsem dělal na stropy dvojitý rošt.