Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení ostění

Zdravím, prosím o radu čím zateplit ostění střešního okna v koupelně? Mám mezi krovem a ostěním cca 6cm místa. Mám možnost tam dát tvrzenou vatu, nebo styrodur. Která varianta bude lepší?
ze strany koupelny to bude před vlhkem chráněno fólií, ale stejně mám strach, aby (v případě že tam dám styrodur) tam nějak nekondenzovala vlhkost mezi krovem a tím styrodurem...

Daj tam vatu, styrodurom neviem ako by si chcel dobre vyplniť celý priestor medzi krovom a ostením, boli by tam medzery cez ktoré by to prefukovalo, jedine že by si tam ten styrodur ešťe kol dokola zapenil.