Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena zápisu kol do TP

Zdravím, chtěl bych si dát na felicii kola o rozměrech 175x60 R14 79H. Vím že tyto disky je možné na autě provozovat, ale můj vůz nemá tyto rozměry v TP. Chtěl bych se zeptat jaká je cena připsání kol do TP? Děkuji.

Změna v TP 50kč. Vím že tyto disky je možné na autě provozovat :tohle ti asi nebude stačit.
Budeš si muset pořídit typový list k diskům a zajít na technickou k technikovi (ne všude ti to udělají)
za cca 400kč ti dají potvrzení. Raději se ale optej v místě přepisu, třeba to pořešíš jinak.