Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mixer

Zdravím :)

Chlapi mám problém s mixérem. Zpětné otáčky nefungují a někdy po zapnutí a otočení do nějaké polohy. 20x to jde a pak opět nejde. Nevíte zda to bude přepínačem ?

Tenhle mixer jsem ještě ve spárech neměl.
Popisovaná závada mi připomněla mixer ETA 022 kde se při zapnutí připojil rozběhový kondenzátor. Pokud by byla ve spínači závada a kondenzátor by se nepřipojil, tak by se motor buď nerozběhl nebo by se rozběhl náhodným směrem.