Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flexira (voda) montáž

Ahoj, objednal jsem vodovodní hadičky Flexira - po rozbalení jsem byl trochu nemilé zaskočen doporučením vyrobce jak provést montáž. Dle návodu není reálné instalovat hadičky pod umyvadlo v koupelně tak, aby nebyly nestandardně "stočené" (koupil jsem odpovídající délku).

Nemá někdo zkušenost s instalací? Případně s instalací, která také není v souladu s doporučením výrobce?

https://www.flexira.eu/cs/sortiment/pripojovaci-hadice-xconnect/vodovodni

Dekuji

S nestandardně stočenou hadičkou je problém u vodovodů, které na zimu vypouštíš (zůstane tam totiž voda, která zmrzne). Na problém asi upozorňují proto, že může dojít k většímu namáhání a poté k prasknutí.

Tomu moc nerozumím, jaké nestandardní vedení hadice myslíte? Zkuste to zakreslit třeba do fotky, obrázek je lepší než tisíc slov. Jinak podle návodu tam můžou být docela malé poloměry ohybu, tak tohoto bych se nebál.

Dobrý den , já mám problém s připojením podle obrázku 3 a 4 hadičku používám proto ,že vývody nejsou přesně proti sobě proto flexibilní připojení a hadičku nekoupím 32 cm dlouhou tak koupím 40 a udělám vlnku což je dle obrázku taky špatně
nebo mi něco uteklo děkuji