Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felicia - zhasínání motoru

Zdar, mám Felicii r.96 - fungovala dobře a najednou - za jízdy se rozsvítí kontrolky a motor chcípne. Okamžitě nastartovat nejde ani náhodou, ale stačí pár minut a snadno nastartuji a jedu dál …. a už se mi to stalo 3x za 14 dní (asi každou třetí jízdu) …. ??? Dík za radu...

Ten popis se hodí na bambilion závad, ale zkusil bych jít prvně po palivové soustavě (zanesený palivový filtr umí kouzla), pak elektriku, a čert ví, co to má za řídicí jednotku, tak možná i diagnostiku, jestli to nevypíše něco zajímavého - ale je to stejně jen vaření z vody…