Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mycka Beko

Zdravim, mel bych dotaz ohledne mycky Beko. Mame ji cca 5 let a posledniho asi pul roku mame nakrivo dvirka. Na funkci to vliv nema, ale pri zavirani skrta o spodni listu. A prijde mi, ze je to cimdal horsi, i o vedlejsi skrinku uz chyta. Je vestavna bez predniho panelu. Na strane kde jsou dvirka klesle jde s nima hybat nahoru a dolu. Myslite, ze s tim jde neco delat? Opravare se me na to volat nechce, pokud s tim neco de, zvladnu to sam, ale zas se mi to nechce rozdelavat kdyz nwm jestli to ma smysl. Je mozne, ze na dvirka sedl syn.

Druhy je pevny. Mycka a odsavac ktery nepouzivame jsou posledni ktere od teto znacky mame. Zacalo to ze dne na den, takze si myslim, ze tomu pomohl maly, ktery rad mycku vyskladava ... Nedavno jsme koupili spodni kos, ktery nebyl zrovna levny. Tak se nam ted nechce kupovat nova mycka a oprava za polovinu ceny mycky me celkem desi