Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení digestoře

Přátele poradte, chci připojit do jednoho průduchu 10x10 cm na přizemním poschodí jeden digestoř a v kuchyni na druhém poschodí další digestoř, oba budou mít zpětné klapky, je to reálné, na druhém poschodí nebude cítit kuchyňské pachy ,když dolní digestoř bude pracovat a horní akorat nebude zapnutý. Děkuji

https://www.vzduchotechnika-prodej.cz/ventilatory/vzduchotechnika/pvc-potrubi-a-tvarovky/kulate-pvc-tvarovky/zpetne-klapky-do-potrubi

Tieto plastové klapky by mali tesniť ak nie sú už zasvinené v dosadacích lôžkach mastnými geblajzmi, sedimetnmi, lepivými usadeninami z výparov do tej miery, že nepriliehajú.

Klasické plechové klapky, visiace na otočnom hriadeli od čias zlatých komunistov, pachy prepúšťali smelo do interiéru vo všetkých podlažiach.